از زمانی که تلوزیون به عنوان یک رسانه ملی جای خودش رو به شبکه های اجتماعی داد نوع تبلیغات هم تغییر کرد شما دیگه نمیتونید خودتون رو تبلیغ کنید و مخاطب رو مجبور کنید تا شما رو تماشا کنند الان شما نیاز دارید که دیگران محتوای تبلیغات شما رو به اشتراک بگذارند تا بیشتر دیده بشید یک پیام تبلیغاتی غیر مستقیم که ادم هایی زیادی رو تحریک کنه تا محتوای شما رو به اشتراک بزارند . باور های شما محتوای با ارزشی هستند که میتوانند در قالب مستند های کوتاه حقایقی مرتبط به محصول شما رو به تصویر بکشند و شما رو در شبکه های اجتماعی متفاوت کنند . ایونت از لحاظ لغوی به معنای رویداد،پیشامد و اتفاق است و بر اساس علم بازاریابی و علم تبلیغات معلنی و مفاهیم بسیار گسترده ای دارد ، به لحاظ عیم بازاریابی ایونت یکی از اجزای راهیردی بازاریابی سازمان تلقی می شود .

برگزاری گردهمایی

در این نوع از بازاریابی، کسب و کارها با برگزاری گردهمایی های سرگرم کننده همچون نمایشگاه ها، رقابت ها و یا مهمانی ها از طریق ارائه رایگان نمونه محصول(سمپل) بطور مستقیم به مشتریان دسترسی پیدا کنند. این عمل کارآمد خواهد بود چون مصرف کنندگان را در حالی با تجارتشان درگیر می کنند که در محیطی دوستانه و رقابتی قرار می گیرند و از طرفی زمانی که این رویدادها با حضور و دعوت از هنرمندان و افراد سرشناس صورت می پذیرد قدرت ، اعتبار و محبوبیت برند به صورت روز افزون افزایش پیدا می کند. استراتژی بازاریابی رویدادی موفق و تاثیر گذار علاوه بر ارائه اطلاعات در مورد محصول یا خدمت، اعتبارش را نیز به شرکت کنندگان نشان می دهد. یک برگ تخفیف، نمونه مجانی و مسابقه ای مفرح می تواند این احساس را به مشتریان منتقل کند که دارند سود می برند و تنها در یک اقدام بازاریابی تجاری شرکت نمی کنند.

تبلیغات

بر خلاف تبلیغاتی که یک پیام همگانی از طریق تلویزیون، رادیو و یا تابلوی اعلانات برای میلیون ها مصرف کننده پخش می شود، بازاریابی دیجیتال رویدادی افراد یا گروه های خاصی را به هنگام تجمع مورد هدف قرار می دهد تا شاید بتواند تأثیرات کیفی بر افراد بگذارد.

شناسایی صحیح مخاطبان

رمز موفقیت در یک بازاریابی دیجیتال رویدادی تأثیرگذار شناسایی صحیح مخاطبان هدف و ایجاد تجربه ای است که در خاطر شرکت کنندگان ماندگار می شوید. شرکت فراموج با نیرو های متخصص در این زمینه و با استفاده از سازو کار های مناسب شما و کانال های تبلیغاتی هدف مند رو در این عمر تا قدم آخر همراهی خواهد کرد .

پرسش و پاسخ

نظرات

نظر خود را وارد نمایید