off-page-seo

پس از آنکه متوجه شدید چگونه و بر اساس چه معیار هایی کلمات کلیدی سایت خود را بدست آورید حال وقت بهینه سازی داخلی سایت فرا رسیده با ما همراه باشید تا در قسمت اول سئو داخلی نگاهی جامع به باید ها و نباید های خلق محتوا بندازیم...

بیشتر بخوانید نشان کردن
how-can-i-find-my-keyword-research

پس از آنکه همه چیز در مورد موتور های جست و جو را دانستید باید مشخص کنید که کدام کلمات کلیدی استراتژیک را در محتوای وبسایت خود هدف قرار دهید و چگونه از این محتوا برای رضایت کاربران و موتورهای جستجو استفاده کنید. همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید نشان کردن
how-search-engines-operate

آیا از نقشه سایت (site map) استفاده می کنید؟ آیا کراولرها)خزنده های گوگل) در هنگام تلاش برای دسترسی به URL شما با خطا مواجه می شوند؟ ارور 4xx و 5xx چیست؟ریدایرکت 301 چیست؟ آیا امکان دارد صفحات از ایندکس حذف شوند؟متا تگ چیست؟

بیشتر بخوانید نشان کردن
everything-about-search-engines

اگر میخواهید بدانید موتور های جستجو چگونه عمل می کنند حتما این مقاله را از دست ندهید. در اتمام این فصل شما خواهید آموخت تا به جای مقابله با موتورهای جستجو باید با آن ها دوست باشید . چرا که دوستی با موتور های جستجو همیشه برای شما مفید خواهد بود.

بیشتر بخوانید نشان کردن
SMO چیست|نگاهی بر آینده بهینه سازی رسانه های اجتماعی

امروز در تحریریه فراموج تصمیم گرفتیم مقاله ای براتون بنویسیم تا درک خوبی از SMO دریافت کنید و از اثرات آن بیشتر بهتون بگیم همینطور به تقابل جذاب بین SEO و SMO سری میزنیم تا بدانیم چه تاثیری بر یکدیگر دارند و کدام یک می تواند به برتری برسد. همینطور در انتهای این مقاله جذاب منتظر یک خبر جذاب تر باشید...

بیشتر بخوانید نشان کردن