بروزرسانی اینستاگرام 2019...

قابلیت های جدید اینستاگرام در سال 2019

قابلیت های جدید اینستاگرام در سال 2019

اینستاگرام یکی از سریع ترین رشد ها را در بین شبکه های اجتماعی داشته است از لحاظ کاربر بیشتر از روزانه  500 میلیون کاربر فعال دارد و نزدیک به 4.2 میلیارد بازدید در روز دارد.

این آمار خیره کننده به این معنیست که اینستاگرام مصمم است این راه را با قدرت ادامه دهد و ویژگی های جدید و به روزی را به نمایش بگذارد تا کاربران احساس راحتی بیشتری داشته باشند و تعامل بیشتری با این شبکه اجتماعی داشته باشند.

ما در شرکت فراموج همواره سعی داریم تا بروز ترین اطلاعات را با شما به اشتراک بگذاریم  پیش تر به مواردی مانند نحوه استفاده از هشتگ ها ، آرشیو کردن استوری ها و پست ها ، مدیریت کامنت ها و ... پرداختیم اگر هنوز در مورد موراد فوق اطلاعاتی ندارید  پس هرگز مقاله قوانین جدید برای اینستاگرام در سال 2018 را از دست ندهید و اما در این مقاله به بررسی جدید ترین بروزرسانی های اینستاگرام می پردازیم.

همان طور که گفتیم اینستاگرام همواره در حال ارائه بروزرسانی هایی برای بهبود عملکرد شبکه اجتماعی خود هست برتری در این شبکه اجتماعی نیاز بسیار زیادی به بروز بودن و فعال بودن در آن دارد رعایت قوانین  و مطلع بودن از آخرین بروزرسانی ها کمک بزرگی به شما می کند کمکی مشابه سئو بر روی وب سایتتان. بیایید با هم نگاهی به این بروزرسانی ها بندازیم:

 

توجه : اگر به فکر کسب در آمد هستید و قصد دارید فورا از سئو پول به دست بیارید پس حتما مقاله سئو چیست بخونید و سوالاتتونو از ما بپرسید تا به آسانی به یک سئو کار حرفه ای تبدیل شوید و در آمد خوبی داشته باشد، فرصت را از دست ندهید ...

 

IGTV در پست!

IGTV در ابتدا کار خود را به عنوان یک برنامه مستقل و برای ارائه محتوای ویدیویی طولانی زیر نظر اینستاگرام شروع کرد. در ایده اولیه IGTV باید مانند یک تلویزیون عمل می کرد شما برنامه های متفاوت را تماشا می کنید و از برنامه ای به برنامه ی دیگر می روید. اگر چه IGTV به عنوان یک برنامه مستقل شروع به کار کرد اما همان طور که گفتیم این برنامه زیر نظر اینستاگرام فعالیت می کرد. زمانی که شما محتوای ویدیویی بر روی IGTV خود انتشار می کردید فقط فالوور های شما در اینستاگرام از آن مطلع می شدند و  میتوانستند آن را تماشا کنند؛ که برای این کار باید حتما به IGTV شما می رفتند.

آیا تا به حال ویدیو هایتان در IGTV بازدید پایینی داشت و از این موضوع ناراضی بودید؟ خب اینستاگرام صدای نارضایتی شما را شنیده و حال می توانید یک دقیقه از ویدیو طولانی مورد نظر را در پستی بر روی صفحه ی خود انتشار دهید.

اینبار اینستاگرام با ارائه بروزرسانی جدیدی قابلیت نمایش IGTV را به صورت پست فراهم کرده نمایش IGTV در پست های شما می تواند قدمی در بروزرسانی فوق باعث می شود تا هم تعداد بازدیدکنندگان ویدیو های طولانی در IGTV بیشتر شود هم کاربرانی که کمتر علاقه به مشاهده محتوای ویدیویی طولانی داشتند کم کم به این برنامه علاقه مند شده و از آن به راحتی استفاده کنند.سیر پیشرفت باشد زیرا این کار به کاربران اجازه می دهد دقیقه ای از ویدیو طولانی شما را مشاهده کرده و در صورت علاقه مندی به مشاهده ادامه ویدیو به IGTV شما بروند و ادامه ویدیو را تماشا کنند.

برای اضافه کردن ویدیو طولانی کافیست هنگام انتشار ویدیو در IGTV گزینه Post a Preview را فعال کنید در ادامه پس از آپلود ویدیو می توانید مشاهده کنید که ویدیو طولانی شما به عنوان یکی از پست ها بر روی صفحه شما قرار گرفته است و فالوور های شما می توانند ابتدا یک دقیقه از آن را مشاهده کنند و در ادامه در صورت علاقه مندی به دیدن ادامه محتوا ویدیویی بر Keep Watching کلیک کرده و به IGTV منتقل می شوند و می توانند ادامه ویدیو را مشاهده کنند.

 

تصاویری با محتوای حساس

اینستاگرام در اقدامی تحسین برانگیز اعلام کرد تصاویر و ویدیو های حاوی صحنه های خشونت آمیز و حساس را فیلتر خواهد کرد . در بروزرسانی های اینستاگرام تصاویر حاوی صحنه های خشونت آمیز و حساس با فیلتری همراه می شوند که به کاربران اطلاع رسانی می کند این پست حاوی تصاویر دل خراش است اگر همچنان اصرار به ادامه دیدن این تصاویر دارید می توانید بر روی See Photo کلیک کنید تا این تصاویر برای شما نمایش داده شود. همان طور که مشخص است اینستاگرام یک شبکه اجتماعی برای تمامی کاربران است و همین اقدام باعث می شود بیشتر به مفهوم آگاهی اجتماعی نزدیک تر شود.

اشتراک گذاری یک پست بر روی چند اکانت

 در طی ماه های گذشته ویژگی ای به اینستاگرام اضافه شده است که به کاربران اجازه می دهد یک پست را بر روی چند اکانت تحت مدیریت خود به اشتراک بگذارند. این ویژگی فقط برای پست ها هست و فعلا همچنین ویژگی ای برای استوری ها وجود ندارد. در حالت عادی تولید محتوای منحصر به فرد کاری مفید است و باعث ایجاد خلاقیت می شود. امروزه استفاده افراد از اینستاگرام فراتر از یک آلبوم شخصی برای ثبت اتفاقات زندگی رفته و حتی عده ای از این شبکه اجتماعی برای ایجاد صفحه های کسب و کار، فروشگاه های اینترنتی  و... استفاده می کنند. حتی شما می توانید با تلویزیون خود خداحافظی کنید و از IGTV استفاده کنید. با توجه  به موارد گفته شده این فرض وجود دارد تا یک شخص حقیقی مدیریت چندین اکانت اینستاگرامی را داشته باشد و بخواهد پستی مشترک بین تمامی اکانت ها منتشر کند در اینجا بروزرسانی جدید اینستاگرام به کمک او می آید و می تواند به راحتی پستی مشترک منتشر کند و در وقت خود نیز صرفه جویی کند.

این ویژگی در حال حاضر فقط بر روی دستگاه هایی با سیستم عامل IOS در دسترس است و در بروز رسانی های آینده اینستاگرام برای سیستم عامل آندروید نیز در ارائه خواهد شد.

استیکر پرسش و پاسخ

اینستاگرام برای تعامل بهتر همیشه در حال ارائه بروزرسانی های مختلف است در گذشته قابلیت هایی مانند نظرسنجی را به استیکر های استوری اضافه کرد اما شما فقط می توانستید سوالی از فالوور های خود بپرسید و تنها امکان انتخاب بین دو جواب از پیش تعیین شده وجود داشت  حال  قابلیت جذابی به این برنامه اضافه شده استیکر پرسش و پاسخ. از این پس شما می توانید تمامی سوالات را با فالوور های خود مطرح کنید و جواب های متفاوتی از آنان بگیرید، برای این کار کافیست این استیکر را به استوری خود اضافه کرده  به جای عبارت Ask a question سوال مورد نظر را بپرسید و در نهایت جواب های متنوعی از فالوور های خود دریافت کنید. حتی می توانید جواب های دریافت شده را نیز با دیگر فالوور ها به اشتراک بگذارید تا آنان نیز از نقطه نظرات دیگران در مورد سوال شما آگاه شوند.

استیکر شمارش معکوس

کاربران همیشه به دنبال رفع محدودیت ها هستند اگر شما به آن ها کمک نکنید خود از طریق راه های جایگزین محدودیت ها را کنار می زنند. یکی از محدودیت هایی که وجود داشت اعلام زمان دقیق رویداد ها بود. اکثرا کاربران زمانی را که برای رویداد خاصی می خواستند بر روی کپشن اعلام می کردند اما همین راه جایگزین هم مشکلاتی داشت. اینستاگرام در بروزرسانی جدید خود به کمک کاربران خود آمده و استیکر شمارش معکوس را معرفی کرده. با استفاده از این استیکر شما  می توانید زمان رویداد خاص مورد نظر خود را به فالوور ها اطلاع دهید. این استیکر را می توانید در استوری های خود استفاده کنید. همچنین فالوور هایی که شما را دنبال می کنند نیز می توانند با فعال کردن گزینه remind me در زمان پایان این شمارش معکوش پیامی دریافت کنند و از رویداد مورد نظر جا نمانند آنان می توانند شمارش معکوسی که شما ایجاد کردید را بر روی استوری خود نیز  به اشتراک بگذارند. این قابلیت برای برقراری یک ارتباط نزدیک و موثر با فالوور ها و اطلاع رسانی کامل به آنها بسیار کارآمد است. اگر اینفلوئنسر هستید و یا کسب و کاری را راه اندازی کردید، با استفاده از استیکر شمارش معکوس در استوری اینستاگرام خود میتوانید فالوورهای خود را از رخدادهای هیجان انگیزی که برای آن برنامه ریزی کرده اید، آگاه کنید.

 

 دسترسی های جدید برای  استیکر ها

در ادامه بروزرسانی های اینستاگرام استیکر هایی تحت عنوان استیکر پرس و پاسخ  و شمارش معکوس  معرفی شد که در موارد بالا به آن پرداختیم شما می دانید که با استفاده از استیکر پرسش و پاسخ می توانید تعامل بهتری با فالوور های خود داشته باشید و با استفاده از استیکر شمارش معکوس می توانید زمان های مهم را برای فالوور های خود مشخص کنید.حال وقت این است تا از این استیکر ها در  بخش هایی بیشتر از استوری استفاده شود. اینستاگرام قابلیت استفاده از این استیکر ها را در لایو معرفی کرده. از این پس شما می توانید سوالات کاربران خود را به صورت زنده پاسخ دهید برای این کار می توانید به دو صورت اقدام کنید ابتدا در استوری خود از استیکر پرسش و پاسخ استفاده کنید و بعد در لایو خود از طریق دکمه تعبیه شده سوالات را مشاهده کنید و پس از انتخاب سوال مورد نظر آن را برای عموم انتشار دهید در مورد دوم فالوور های شما می توانند از طریق دکمه تعبیه شده در لایو مستقیم سوالات خود را با شما مطرح کنند و شما نیز از طریق همان دکمه تعبیه شده تمامی سوالات را مشاهده کرده و در نهایت برای عموم منتشر کنید و به پرسش و پاسخ ها جواب دهید و همچنین می توانید در لایو خود شمارش معکوس نیز قرار دهید تا با استفاده از آن رویداد مورد نظر خود را به صورت زنده آن هم در لایو خود با فالوور ها به اشتراک بگذارید.این قابلیت فعلا به صورت آزمایشی بر روی تعداد محدودی از اکانت ها فعال است.

 

تگ خرید

امروزه تقریبا بیشتر کسب و کار های بزرگ و کوچک بر روی اینستاگرام صفحه اختصاصی  مربوط به خود را دارند. اما عده ای از این کسب و کار ها پا را از این نیز فراتر گذاشتند و محصولات خود را در این شبکه اجتماعی به فروش می رسانند. اینستاگرام در جدیدترین بروزرسانی خود ویژگی ای منحصر به فرد برای این کسب و کار ها فراهم کرده است. از این پس  کسب و کار ها می توانند از این قابلیت استفاده کرده و نام و قیمت محصولات مورد نظر را به صورت تگ بر روی عکس ضمیمه کنند تا فالوور ها بتوانند با کلیک بر روی آن به صفحه خرید محصول رفته و محصول مورد نظر را به راحتی خریداری کنند.

کلام آخر

همان طور که مشاهده کردید در این مقاله به بررسی جدید ترین بروزرسانی های اینستاگرام در سال 2019 پرداختیم این بروزرسانی ها ابزاری هستند که شما با بهره گیری از آن ها می توانید صفحه خود را در این شبکه اجتماعی پر طرفدار بهبود ببخشید. ما در شرکت فراموج همواره در تلاش هستیم تا با ارائه مطالب آموزشی مفید بتوانیم دانسته های خود را با شما همراهان به اشتراک بگذاریم.از شما نیز می خواهیم در این راه ما را تنها نگذارید از ما انتقاد کنید، نظرات و پیشنهادات خود را با ما به شتراک بگذارید تا در این مسیر قوی تر از قبل در کنار شما باشیم...

* قطعا اینستاگرام در سال 2019 آپدیت های بیشماری را اعمال کرد و در ادامه تغییرات و آپدیت های بیشتر در سال 2020 منتظر ما باشید به زودی در مقاله ای مفصل از آپدیت های اینستاگرام در سال 2020 برای شما میگوییم 

 

برای دانلود آخرین نسخه آندروید اینستاگرام کلیک کنید...

 

برای دانلود آخرین نسخه IOS اینستاگرام کلیک کنید...

مقالات مرتبط

شرکت فراموج با بیش از 5 سال سابقه درخشان در ایران مفتخر به دریافت جایزه Awwwards در Site Of Day و Developer ، و برنده 2 سال متوالی در جشنواره وب دریافت گواهینامه ISO 9001/2008 م می باشد.در این مقاله درباره ی قوانین جدید برای اینستاگرام در سال 2018 و نحوه یافتن هشتگهای مناسب برای کسب و کار شما صحبت شده است.
قوانین جدید برای اینستاگرام در سال 2018

شرکت فراموج با بیش از 5 سال سابقه درخشان در ایران مفتخر به دریافت جایزه Awwwards در Site Of Day و Developer ، و برنده 2 سال متوالی در جشنواره وب دریافت گواهینامه ISO 9001/2008 م می باشد.در این مقاله درباره ی قوانین جدید برای اینستاگرام در سال 2018 و نحوه یافتن هشتگهای مناسب برای کسب و کار شما صحبت شده است.

توسط ادمین
قابلیت های جدید اینستاگرام در سال 2019
قابلیت های جدید اینستاگرام در سال 2019

اینستاگرام یکی از سریع ترین رشد ها را در بین شبکه های اجتماعی داشته است از لحاظ کاربر بیشتر از روزانه 500 میلیون کاربر فعال دارد و نزدیک به 4.2 میلیارد بازدید در روز دارد.در این مقاله قصد داریم با هم نگاهی به جدیدترین بروزرسانی های اینستاگرام در سال 2019 بیاندازیم. با ما همراه باشید...

دلیل اصلی قطع شدن اینستاگرام و واتس آپ
آیا ممکنه اینستاگرام و واتس آپ دوباره قطع بشه؟!

اختلال عجیبی در روز های گذشته باعث شد تا دسترسی بسیاری از کاربران اینستاگرام، واتس آپ ، فیسبوک و فیسبوک مسنجر مختل شود. با فراموج همراه باشید تا از دلایل این اختلالات و همچنین اطلاعاتی مثبتی که این اختلالات در اختیار کاربران قرار داده بیشتر بگیم...

دوست دارید به اشتراک بذارید از طریق:

نظرات

 • محدثه
  26 فروردین 1398

  سلام و خسته نباشید خدمت شما ، میخواستم بدونم برای اینکه تگ خرید اضافه کنیم باید پیج پابلیک باشه یا پرایویت هم میتونه باشه ؟

  پاسخ
  فراموج
  28 فروردین 1398

  سلام روز بخیر،

  برای اضافه کردن تگ خرید پیج باید تو حالت بیزینس باشه که برای بیزینس کردن پیج هم، پیج مورد نظر باید پابلیک باشه . 

  پاسخ
 • saman
  28 فروردین 1398

  سلام ، توی قسمت IGTV ویدیو با چه مدت زمانی میتونیم به اشتراک بذاریم؟

  پاسخ
  فراموج
  31 فروردین 1398

  سلام  خسته نباشید خدمت شما، 

  این مدن زمان برای پیج های بزرگ و پرطرفدار 60 دقیقه و برای پیج های شخصی 5 الی 10 دقیقه می باشد. 

  پاسخ
 • ghasem
  28 فروردین 1398

  سلام خسته نباشید، مدت زمانی که ویدیوها در IGTV میمونن چقدر هست؟ مثل استوری ها 24 ساعته هستن یا متفاوت؟

  پاسخ
  فراموج
  31 فروردین 1398

  سلام،

  ویدیوهایی که در IGTV آپلود می کنید بر روی صفحه هوم اینستاگرام شما به صورت جدا قابل مشاهده بوده و مدت زمان ماندگاری خاصی برای آن وجود ندارد. 

  پاسخ
 • ali
  31 فروردین 1398

  برای اشتراک گذاری پست بر روی چندین اکانت لازمه که اکانت هامونو با فیسبوک سینک کنیم یا نیازی نیست ؟

  پاسخ
  فراموج
  2 اردیبهشت 1398

  سلام و خسته نباشید خدمت شما ، 

  برای این کار نیازی به سینک کردن اکانتتون با فیسبوک ندارید ولی برای اینکه پیج خودتون رو بیزینسی کنید باید با فیبوک سینک کنید. .

   

  پاسخ
 • محمد علی کشوری
  2 اردیبهشت 1398

  ممنون از توضیحات کامل شما

  پاسخ
  فراموج
  4 اردیبهشت 1398


  سلام و درود فراوان خدمت شما، باعث افتخار ما هستش که شما از دیگر مقالات هم دیدن کنید. 

  پاسخ
 • محمد
  4 اردیبهشت 1398

  سلام خسته نباشید . پاسخ دادن به سوالات در قسمت لایو برای همه در دسترس هستش یا اینکه فقط برای پیج های بیزینسی فعاله؟

  پاسخ
  فراموج
  7 اردیبهشت 1398

  سلام خدمت شما دوست عزیز،

  پاسخ دادن به سوالات در هنگام لایو برای تمام کاربران در دسترس بوده و در این زمینه تفاوتی بین پیج های پابلیک یا خصوصی وجود ندارد . 

  پاسخ
 • شایان محمدی
  9 اردیبهشت 1398

  مقاله خوبی بود

  پاسخ
  فراموج
  11 اردیبهشت 1398

  سلام خسته نباشید،برای مطالعه سایر مقالات به صفحه بلاگ ما مراجعه کنید.

  پاسخ
 • محمدحسین مرادی
  21 اردیبهشت 1398

  سلام و خسته نباشید خدمت شما ، میخواستم ببینم تعداد مجاز فالو کردن با هرپیج چندتا هستش؟

  پاسخ
  فراموج
  23 اردیبهشت 1398

  سلام خدمت شما . 
  تعداد مجاز برای فالو کردن برای هرپیج 7500 عدد است که بسته به شرایط امکان دارد این عدد کمی بالا یا پایین شود. 

  پاسخ
 • amirali mohammdi
  23 اردیبهشت 1398

  سلام خسته نباشید تعداد هشتگ های مجاز برای پیج های پابلیک و پرایوت متفاوت هستش و اینکه چه تعدادی مجاز هست ؟

  پاسخ
  فراموج
  25 اردیبهشت 1398

  سلام و درود فراوان خدمت شما، تعداد هشتگ های مجاز برای این پیج ها یکسان بوده و تفاوتی ندارند. همچنین تعداد هشتگ مجاز برای هر پست 30 عدد است. 

  پاسخ
 • علی رضا
  1 خرداد 1398

  سلام خسته نباشید تگ خرید در کشور ایران در دسترس هستش یا فط مختص کشور های خارجی هست؟

  پاسخ
  فراموج
  4 خرداد 1398

  سلام و روز بخیر خدمت شما،
  تگ خرید در کشور ایران به دلیل تحریم ها در دسترس نیست اما میتونین با استفاده از روش های مختلف این تگ رو بدست بیارین.

  پاسخ
 • ناصر محمد خانی
  11 خرداد 1398

  سلام خسته نباشید. توی استوری ها میشه از گیف استفاده کرد؟

  پاسخ
  فراموج
  12 خرداد 1398

  سلام روز بخیر،
  بله برای استوری ها ام میتونین از گیف استفاده کنین. 

  پاسخ
 • hamed
  12 خرداد 1398

  سلام عکس هایی که ادیت میکنیم رو میتونی سیو کنیم استفاده کنیم در برنامه های دیگه یا فقط توی اینستاگرام قابل استفاده هستن؟

  پاسخ
  فراموج
  13 خرداد 1398

  سلام روز بخیر،
  عکس هایی که با استفاده از برنامه اینستاگرام ادیت میکنید را می توان ذخیره کرده و در برنامه های دیگر مورد استفاده قرار داد. 

  پاسخ
 • محمد خانی پور
  26 خرداد 1398

  مقاله خوبی بود ممنون .

  پاسخ
  فراموج
  28 خرداد 1398

  سلام روز بخیر، 
  نظر لطف شماست، سایر مقالات ما را نیز مطالعه کنید.

  پاسخ
 • علیرضا جباری
  30 خرداد 1398

  محصولاتی که دارای تگ خرید هستند رو میتونیم داخل استوری هم به اشتراک بذاریم و لینک بدیم یا نه ؟

  پاسخ
  فراموج
  5 تیر 1398

  سلام روز بخیر، 
  بله میتونین پست هایی که تگ خرید اضافه کریدن رو داخل استوری بهشون لینک بدین . فقط به این نکته توجه داشته باشید که پیج شما باید بالای 10 هزار فالوور داشته باشید. 

  پاسخ
 • علی
  11 تیر 1398

  توی اپدیت جدید توی دایرکت هم میتونیم ویس بدیم ؟

  پاسخ
  فراموج
  12 تیر 1398

  سلام روز بخیر، 
  در آپدیت جدید اینستاگرام امکانات ویژه ای افزوده شده که فرستادن ویس در دایرکت هم یکی از این امکانات ویژه هستش . 

  پاسخ
 • saman
  18 تیر 1398

  در قسمت IGTV ویدیو باید به صورت عمودی باشه یا افقی ؟

  پاسخ
  فراموج
  19 تیر 1398

  سلام روز بخیر، 
  در این بخش اینستاگرام به تازگی قابلیتی رو اضافه کرده که هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی میتونی ویدیو های خودتون رو اپلود کنین. 

  پاسخ
 • سیروس
  11 شهریور 1398

  سلام. من وقتی داخل دایرکت پیام میدم، فقط پیامهای خودمو نمایش میده. ولی مخاطبم که پیام میده دایرکت نمایش داده نمیشن، چرا. بروز رسانی هم کردم. که دوتا گزینه میزنه، که میگه فعلا انگلیسی، فارسی هم که گزینه دوم هست هرچی میزنم انجام نمیشه. تشکر

  پاسخ
  فراموج
  12 شهریور 1398

  سلام روز شما بخیر ،
  احتمال زیاد این مشکل به دلیل استفاده شما از وی پی ان باید باشه . به این دلیل که شما هر بار با یک ای پی متفاوت وارد اینستاگرام میشین و اینستاگرام این امر رو تخلف میدونه . پیشنهاد میشه شما زمان استفاده از اینستاگرام وی پی ان خودتون رو خاموش کنید. بعد از چند روز که تغییر ای پی مشاهده نشه به حالت عادی برخواهد گشت. 

  پاسخ
 • سیروس
  12 شهریور 1398

  سلام. ببخشید من دیروز هم بهتون پیام دادم جهت اینکه دایرکت که بهم پیام میدن، پیامهای ورودیم بالا نمیان. گفتید که وی پی ان را خاموش کنم، متاسفانه منظورتون را متوجه نشدم. ولی الا ن اینستا را حذف کردم کلا. میشه بیشتر راهنمای کنید. یا ایا الان که حذف کرد احتمال داره درس بشه. سوال دوم هم اینه که. چرا وقتی بروز رسانیش کردم. دوتا گزینه میاد که یکی میگه زبان فارسی فعلا در دس رس نیست باید از انگلسی امریکایی استفاده کنید. حالا چطور میتونم فارسیش کنم اگه دوباره نصبش کردم. یه بار هم که حذف ونصب کردم. باز هم نشده میگه بایداز زبان انگلسی اشتفاده کنید. ممنون میشم راهنمایی کنید. سپاس بی نهایت از جواب دادنتون

  پاسخ
  فراموج
  13 شهریور 1398

  سلام مجدد خدمت شما 
  این حالتی که برای شما پیش اومده به دلیل استفاده از وی پی ان هست برای زمانی که میرید داخل اینستاگرام . برای اینکه این حالت درست بشه باید مدتی بدون وی پی ان وارد اینستاگرام شین تا دوباره با یه ای پی ثابت شناخته بشین  و نیازی به حذف و نصب مجدد ندارید. درست شدن این پروسه زمان بر هستش . 

  اینستاگرام توی اپدیت جدیدش زبان فارسی رو پشتیبانی نمیکنه . برای استفاده از اینستاگرام فارسی نسخه های فارسی سازی شدش رو میتونین از اپ بازار دانلود کنین. 
  باز هم سوالی بود در خدمت هستیم . 

  پاسخ
 • سیروس
  13 شهریور 1398

  ببخشید شرمنده وی پی ان، چیه متوجه نشدم. یکم سطح سوادمون پایینه، شرمنده. بسیار ممنونم

  پاسخ
  فراموج
  16 شهریور 1398

  سلام روز بخیر 

  وی پی ان همون فیلتر شکن هستش در واقع . 

  پاسخ
 • سیروس
  15 شهریور 1398

  سلام ببخشید من اینستا را حذف کردم، الان هرکاری میکنم بالا نمیاد، چیکارکنم, خوهش میکنم کمکم کنید. فقط میگه که دوتا گزینه، گزارش مشکل، تایید. متنش هم اینه که میگه ما مقداری از عملکردهارا محدود کردیم اگه فکر میکنید اشتباه است گزارش دهید. که هرچی میزنم جواب نمیده. در کل نصب نمیشه

  پاسخ
  فراموج
  16 شهریور 1398

  سلام روز بخیر

   مطمئن بشید که ایدی و رمز خودتون رو درست میزنید. سپس اگه رمز و ایدیتون درست بود و وارد اکانت نمیشدید ازطریق برنامه، چند روزی رو از طریق سایت instagram وارد شید تا مشکلتون برطرف شه.

  پاسخ
 • faeze sharifi
  23 مهر 1398

  سلام این قابلیت دارک مود رو چطوری فعال کنیم؟

  پاسخ
  فراموج
  25 مهر 1398

  سلام روز بخیر
  برای فعال کردن قابلیت دارک مود باید از توی تنظیمات اول گوشی رو روی حالت دارک مود قرار بدین و سپس اینستاگرام به صورت خودکار به دارک مود تغییر پیدا میکنه . 

  پاسخ
 • نگین جاویدی
  14 آبان 1398

  سلام داستان تشکیل گروه توی اینستاگرام از طریق استوری چیه ؟

  پاسخ
  فراموج
  18 آبان 1398

  سلام روز بخیر
  برای این کار شما میتونین یه استوری بذارین و با استفاده از قسمت استیکر ها، استیکر دعوت از دوستان رو انتخاب کنید. 

  پاسخ
 • نسا ملکی
  17 آذر 1398

  سلام یه سوال داشتم اونم اینکه این استیکر جوین چت رو چطور باید ازش استفاده کنیم ؟

  پاسخ
  فراموج
  19 آذر 1398

  سلام روز بخیر 
  برای استفاده از استیکر جوین چت فقط کافیه که شما صفحه استیکر هارو از پایین به بالا بکشین . 

  پاسخ
 • بابک جاویدی
  24 دی 1398

  سلام این قابلیت جدید که میشه استیکر ساخت چجوریه ؟ چجوری میشه استفاده کرد ؟

  پاسخ
  فراموج
  25 دی 1398

  سلام روز بخیر
  شما باید با استفاده از برنامه معرفی شده توسط خود اینستاگرام این کار رو انجام بدن که مقالش رو در حال اماده سازی هستیم . 

  پاسخ
نظر خود را وارد نمایید