گوگل و تانوس !

Avengers End Game

گوگل و تانوس !

تقریبا به پایان کتاب اول دنیای سینمایی مارول (MCU) رسیده ایم. زمانی که سرنوشت انتقام جویان دوست داشتنی ما که بیش از یک دهه ماجراجویی هایشان را دنبال کرده ایم مشخص می شود. روز گذشته 26 آپریل آخرین فیلم از کتاب اول دنیای مارول اونجرز اند گیم به اکران عمومی رسید. محبوب ترین موتور جستجوی دنیا ، گوگل سوپرایز ویژه ای برای پر فروش ترین فیلم سینمایی دنیا داشته است. با فراموج همراه باشید تا از این سوپرایز ویژه گوگل بیشتر براتون بگیم.

هشدار اسپویل : اگر دنیای سینمایی مارول را تا فیلم اونجرز اینفینیتی وار دنبال نکرده اید پیشنهاد می کنم مستقیما به بخش سورپرایز گوگل بروید.

نگاهی به آغاز

 دنیای سینمایی مارول از سال 2008 همزمان با اکران فیلم سینمایی آیرون من آغاز شد. تقریبا هیچکس در آن سال  فکر نمی کرد دنیای سینمایی که کمپانی مارول در پی ساخت آن بود تبدیل به یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین دنیا های سینمایی شود. کتاب اول MCU با تبدیل شدن تونی استارک به آیرون من در کوه های افغانستان آغاز شد در ادامه با عصبانی ترین موجود دنیا، ، هالک آشنا شدیم و سپس ثور شاهزاده آزاگارد و خدای رعد و برق را ملاقات کردیم.  به جنگ جهانی دوم رفتیم و با یکی از شریف ترین انسان های دنیا یعنی استیو راجرز آشنا شدیم؛ دیدیم که چه طور استیو راجرز به کاپیتان آمریکا تبدیل شد. همکاری بلک ویدو و هاکای را مشاهده کردیم و سر انجام در سال 2012 گرد هم آیی این ابرقهرمانان برای مبارزه با دشمنی مشترک را شاهد بودیم. در همین فیلم بود که در انتها لبخند تایتان دیوانه را دیدیم و دیدار ما با تانوس فقط در حد آشنایی بود. پس از آن درگیر ماجراجویی نگهبانان کهکشان شدیم  و در همین فیلم اختصاصی نگهبانان کهکشان بیشتر تانوس را دیدیم. متوجه شدیم که او به دنبال هدفی است هدفی که فقط با گرد هم آیی سنگ های بی نهایت به وقوع می پیوندد.

سنگ های بینهایت

 شش سنگ قدرتنمد در دنیای مارول که کنار هم قدرتی همانند یک خدا دارند.

سنگ فضا : اولین بار در فیلم کاپیتان آمریکا اولین انتقام جو با این سنگ آشنا شدیم. سنگی که در داخل تسراکت مخفی شده بود و توانایی جابجایی و تلپورت دارد.

Space Stone 

سنگ ذهن: در فیلم اونجرز این سنگ را دیدیم سنگی که در عصای سلطنتی تانوس به لوکی داده شد تا با استفاده از آن میدگارد ( زمین ) را فتح کند که در ادامه باعث به وجود آمدن ویژن شد.

 

سنگ واقعیت: در فیلم ثور دنیای تاریک بود که متوجه شدیم قدرتی وجود دارد که می تواند آنچه دیده می شود را تغییر دهد و حتی تمامی دنیا را به تاریکی فرو ببرد ، این قدرت درون ایثر پنهان شده بود.

Reality Stone

سنگ قدرت : سنگی که می تواند به راحتی پس از برخورد با سطح یک سیاره آن سیاره را پودر کند در دنیای سینمایی مارول اولین بار این سنگ را در فیلم نگهابانان کهکشان دیدیم.

Power Stone

سنگ زمان : از اسم این سنگ می توان حدس زد که تا چه اندازه می تواند جذابیت داشته باشد. با استفاده از این سنگ می توان زمان را کنترل کرد. همچنین قدرتی اگر به دست فرد نادرست بیفتد فاجعه ای به بار می آید برای همین باید توسط جادوگر اعظم از آن مراقبت شود به همین خاطر این سنگ را در فیلم دکتر استرنج مشاهده کردیم.

Time Stone

سنگ روح : تعریفی برای قدرت این سنگ وجود ندارد اما باید بدانید که این سنگ می تواند تمامی روح ها را کنترل کند و بر آن تسلط داشته باشد. در اونجرز اینفینیتی وار دیدیم که این سنگ در ورمیر است و به دست آوردن این سنگ اصلا کار آسونی نیست؛ برای بدست آوردن باید عزیزترین و دوست داشتنی ترین چیز خود را فدا کنید .تانوس در فیلم اونجرز اینفینیتی وار این کار را انجام داد و دختر خوانده دوست داشتنی خود یعنی گامورا را فدای این سنگ کرد.

 

تانوس تایتان دیوانه

هدف تایتان دیوانه فقط و فقط تعادل در دنیا بود . تانوس نمی خواست تا دیگر سیارات هم مانند سیاره خود تایتان به نابودی کشیده شوند به همین خاطر برای بدست آوردن سنگ روح توانست از دوست داشتنی ترین فرزند خوانده خود بگذرد. او راه رهایی از نابودی را تعادل می دانست، تعادلی که با نابود کردن نیمی از جمعیت دنیا به وجود می آمد. تانوس به دنبال سنگ های بی نهایت بود تا با استفاده از آن ها بتواند به مردمی که باید نابود شوند رحم کند و مرگی آرام و بدون درد برای آنان فراهم کند. با استفاده از سنگ  های بی نهایت این کار فقط با یک بشکن امکان پذیر است . سر انجام در فیلم اونجرز اینفینیتی وار ما شاهد پیروزی تانوس بر اونجرز هستیم. علیرغم تمامی تلاش ها برای پیروزی بر تانوس و جلوگیری از نابودی نصف جمعیت دنیا ، اونجرز در سیاره تایتان و در واکاندا شکست می خورند و تانوس موفق می شود تمامی سنگ های بی نهایت را جمع آوری کند و در نهایت با یک بکشن نیمی از جمعیت  دنیا را برای تعادل نابود کند.

به نظرت شما تعادل تنها راه نجات این دنیاست؟ اگر جای تانوس بودید و دستکش بینهایت را با تمامی سنگ های بینهایت داشتید برای تعادل حاضر به بشکن زدن و نابودی نیمی از جمعیت دنیا بودید؟ بهش فکر کنید!!!

سوپرایز گوگل

یک سال از اکران فیلم اونجرز اینفینیتی وار می گذر و به قول دکتر استرنج ما الان در پایان بازی هستیم. دیروز 26 آپریل مورد انتظار ترین فیلم تاریخ سینما اکران عمومی خود را آغاز کرد. همزمان با اکران این فیلم محبوب ترین موتور جستجو دنیا ، گوگل سوپرایز ویژه ای برای طرفداران MCU داشت.

infinity gauntletگوگل برای شما دستکش بینهایت تانوس با تمامی سنگ های بینهایت را فراهم کرده است! برای دریافت دستکش بینهایت کافیست صفحه گوگل را باز کنید ، عبارت Thanos را جستجو کنید در نتایج جستجو سمت راست روبروی اسم Thanos دستکش بینهایت را با هر شش سنگ مشاهده میکنید حال زمان انتخاب فرا رسیده همه چیز فراهم شده تا تصمیم بگیرید از دستکش بینهایت استفاده نکنید یا شما به جای تایتان دیوانه بشکن بزنید و نیمی از نتایج جستجو گوگل را پاک کنید. برای این کار کافیست بر روی دستکش مورد نظر کلیک کنید و پس از بشکن متوجه می شوید نیمی از نتایج جستجو گوگل همانند شخصیت های دنیای سینمایی مارول پودر می شوند. چه غم انگیز!حال باید چ کرد؟

infinity gauntletاصلا نگران نباشید گوگل راه حل بازگشت از این اتفاق را نیز برای شما فراهم کرده است کافیست دوباره بر روی دستکش بینهایت کلیک کنید و مشاهده می کنید که سنگ زمان فعال شده و زمان را به عقب باز می گرداند و نتایج جستجو گوگل به حالت عادی باز می گردد.

 

                               

نظر شما در مورد این سوپرایز چیست؟ آیا گوگل ناخواسته وقایع اونجرز اند گیم  را برای ما اسپویل کرده است؟ آیا اونجرز با دستیابی به سنگ زمان حوادث مربوط به اتفاقات بشکن تانوس را بازمیگردانند؟ حتی شاید این سوپرایز مهر تاییدی بر تئوری سفر های زمانی و به دست آوردن سنگ های بینهایت قبل از تانوس است . نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید و لطفا لطفا لطفا اسپویل نکنید!!!

 

مقالات مرتبط

الگوریتم گول پاندا محتواهای کپی شده و کم ارزش وب سایت ها را تشخصیص میدهد و آن سایت ها را جریمه می کند.
الگوریتم گوگل پاندا

الگوریتم گوگل پاندا یکی از الگوریتم های گوگل است که محتواهای کپی شده و کم ارزش وب سایت ها را تشخصیص میدهد و آن سایت ها را جریمه می کند.

قابلیت های جدید اینستاگرام در سال 2019
قابلیت های جدید اینستاگرام در سال 2019

اینستاگرام یکی از سریع ترین رشد ها را در بین شبکه های اجتماعی داشته است از لحاظ کاربر بیشتر از روزانه 500 میلیون کاربر فعال دارد و نزدیک به 4.2 میلیارد بازدید در روز دارد.در این مقاله قصد داریم با هم نگاهی به جدیدترین بروزرسانی های اینستاگرام در سال 2019 بیاندازیم. با ما همراه باشید...

سئو کلاه سفید چیست؟
سئو کلاه سفید چیست؟

همان طور که می دانید سئو به معنی بهینه سازی برای موتور های جست و جو می باشد. در این مقاله قصد داریم انواع سئو خصوصا سئو کلاه سفید را برای شما عزیزان شرح دهیم. به صورت خلاصه به سئو قانون مندی که تمام قوانین و شرایط موتورهای جست و جو را رعایت می کند و هرگز عملی خلاف قوانین انجام نمی دهد سئو کلاه سفید می گویند.همراه ما باشید میانگین زمان مطالعه : 15 دقیقه

دوست دارید به اشتراک بذارید از طریق:

نظرات

 • saman
  18 تیر 1398

  سلام زمان اکران بلوری این فیلم چه زمانی هستش ؟

  پاسخ
  فراموج
  22 تیر 1398

  سلام روز بخیر، 
  نسخه Webdl ، چهاردم مرداد و نسخه Bluray بیست و نهم مرداد می باشد. . 

  پاسخ
 • احمد احمدزاده
  1 مرداد 1398

  ممنون از مقاله خوبتون .

  پاسخ
  فراموج
  5 مرداد 1398

  سلام روز بخیر،
  ممنون از لطف شما. سایر مقالات مارو هم مطالعه نمایید. 

  پاسخ
نظر خود را وارد نمایید