روش های فروش کسب و کارهای...

در این مقاله راهکارهایی برای افزایش فروش به شما معرفی می شود که میتوتند در کوتاه مدت به شما کمک کند اما این راهکار ها دائمی نیستند. راهکارهای ارائه شده در این مقاله عبارتند از : 1)دریافت اطلاعات مشتری 2)برگزاری حراج یا تخفیف 3)قیمت محصولات یا خدمات 4) فروش تک پیج 5)فروش و یا اجاره ی وسایل و تجهیزات اضافی

روش های فروش کسب و کارهای کوچک

در این مقاله راهکار برای افزایش فروش به شما معرفی می شود این راهکارها دائمی نیستند برای مدت کوتاه به شما کمک می کند.

1-دریافت اطلاعات تماس مشتری

اطلاعات تماس مشتری هایتان را دریافت کنید.در واقع شما باید با ارائه خدمات عالی مشتریان را راضی کنید. که تمایل داشته باشند با کسب کار شما در تماس باشد. بعد از جلب رضایت واعتماد مشتری شماره تماس وایمیل را دریافت کنید . مثلا یکی از پیشنهادها اطلاع از دوره تخفیف باشد و ارسال برای مشتریان ارزش هر کسبد کاری به تعداد مشتریانی وابسته است که ان کسب کار را میشناسند. پس هزینه که بابت اطلاعات مشتریان پرداخت می کنید کاملا ارزشمند است .

2- برگزاری حراج یا تخفیف

با برگزاری حراج محصولات وارائه تخفیف ها بر روی بعضی از محصولات مشتریان را به ترغیب به خرید میکند. دقت کنید برای برگزاری حراج یا ارائه تخفیف از قبل حساب شده عمل کنید .

نکته بعدی کیفیت بالا خدمات در دوره تخفیف است . حتما روش معاشرت با مشتری را مرور کنید . یکی از مهمترین پارامترهایی ئکه برای خرید موثر است .

3- قیمت محصولات یا خدمات

افزایش قیمت هم در برخی اصناف باعث افزایش فروش می شود . در این روش باید تاریخی مشخص کنید و فرصت مناسبی برای تائین کنید . فرصت نه انقدر زیاد باشد که مشتری فراموش کند ن انقدر کم که مشتری ان را از دست رفته بپندارند. دقت کنید افزایش قیمت باید اساس اصول قیمت گذار صورت بگیرد.

4-به جای فروش تکی پکیج بفروشید

بسیاری از کسب و کارهای کوچک مشکلاتی مانند فروش فصلی،فروش تک محصولی و ... می شوند. این امر باعث کاهش سود کسب و کارهای کوچک است . برای غلبه با این مشکل صاحبان کسب کار می توانند محصولات را به صورت پکیج بفروشند.

5-وسایل و تجهیزات اضافی را بفروشید یا اجاره دهید

در کسب کارهای کوچک سعی کنید از همه چیز به صورت بهینه استفاده کنید. مثلا فضای خالی در محل کسبشان را اجاره دهید که به کسب رکار شما ضرری وارد نکند . مثلا دفتر یک طراحی وب سایت  یک اتاق را به یک طراحی کارت ویزیت اجاره می دهد در این حالت مشتریان انها با کار شما هم اشنا میشوند.

مقالات مرتبط

برچسب ها:

دوست دارید به اشتراک بذارید از طریق:

نظرات

نظر خود را وارد نمایید