از زمان تأسیس آن در سال 2000، CSM Implant محصولات دندانپزشکی با کیفیت بالا و خدمات را با محیط زیست تمیز و ایمن ارائه داده است.
سونگام چو، موسس / رئیس جمهور، استاد گروه دندانپزشکی، دانشکده دندانپزشکی، دانشگاه ملی Kyung-pook، یکی از برجسته ترین دانشگاه های ملی در کره است. تمام محصولات توسط بسیاری از دندانپزشکان با تجربه و متخصصان دندانپزشکی در صنایع ایمپلنت دندان توسعه یافته است.
اعضای تیم پرشور و پرشور ما در حال کشف نوآوری در سیستم ایمپلنت دندان هستند. اولویت اصلی CSM، رضایت دندانپزشکان و بیماران با سیستم ایمپلنت بهتر براساس تجربه تحقیق و توسعه درازمدت است.
CSM Implant با هدف تولید نه تنها برتر در کیفیت، بلکه قیمت مناسب با سرویس کاربر پسند است. تمام ایمپلنت های دندانپزشکی ما به طور منحصر به فرد طراحی شده اند تا آسیب های احتمالی روی دندان ها مانند از دست دادن دندان های اطراف، مهاجرت دندان ها و از دست دادن ساختار دندان ها به حداقل برسد.
ما به طور مداوم سیستم ایمپلنت تمیز و ایمن را با قلب صمیمانه ما توسعه خواهیم داد و به طور مداوم دنباله یابی یک عنصر را برای رضایت کاربر از دیدگاه زیبایی و کاربردی خواهیم داشت.
از شما متشکریم که به خاطر منافع خود و زمان برای ایمپلنت CSM، ما امیدواریم که به زودی از شما بشنویم.