بروزرسانی های اینستاگرام در سال 2020

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی گسترده و شناخته شده هست که بسیار مورد توجه کاربران خود قرار گرفته و همواره در حال رشد می باشد. این شبکه اجتماعی گسترده برای تعامل هرچه بهتر با مخاطبان و کاربران خود همواره بروزرسانی هایی را ارائه می دهد تا این شبکه اجتماعی را به یک فضای خلاق و پر تکاپو تبدیل کند همراه فراموج باشید تا در مورد بروزرسانی های اینستاگرام رد سال 2020 بیشتر با هم گپ بزنیم...

بیشتر بخوانید نشان کردن

3 ابزار پرکاربرد رایگان برای فریلنسرها وجود دارد. ترلو و اسکایپ و انی دسک از مهم ترین ابزارها هستند. شما برای استفاده از این ابزارها کافی است به سایت این ابزارها مراجعه نموده و ثبت نام نمایید.

بیشتر بخوانید نشان کردن
Instagram users

امروزه کمتر کسی هست که با اینستاگرام آشنا نباشه و حداقل یک حساب کاربری برای خودش نداشته باشه. اینستاگرام از ابتدا با رویکرد آلبوم خاطرات معرفی شد اما امروزه این رویه تغییر بزرگی کرده به صورتی که بسیاری از کسب و کار ها و برند های بزرگ و کوچیک صفحه رسمی خود را دارند و حتی واینر ها و انفلوئنسر ها هم در اینستاگرام فعالیت دارند این دفتر خاطرات یه یک شبکه اجتماعی بسیار بزرگ تبدیل شده و سهم بسیار زیادی از بازار رقابت را از آن خود کرده.اما در این مقاله شما را با چند نکته ساده اما کاربردی آشنا می کنیم تا با استفاده از آن بتوانید کاربران هدف خود را جذب کنید. همراه فراموج باشید.

بیشتر بخوانید نشان کردن

بانک مرکزی به منظور افزایش امنیت تراکنش های اینترنتی و جلوگیری از کلاهبرداری های مجازی رمز دوم یکبار مصرف ( رمز پویا ) را برگزیده تا با استفاده آن از کلاهبرداری های موجود در فضای مجازی جلوگیری کند. رمز پویا راه حل مشخصی هست که زمان را قربانی می کند تا دیگر کلاهبرداران اینترنتی نتوانند به فعالیت خود ادامه دهند.

بیشتر بخوانید نشان کردن
best-brands-of-2019

جست و جویی کوتاه در اینترنت برای کسب اطلاعات، ما را به سمت چندین نام تجاری سوق می دهد که به دلیل انجام استراتژی صحیح به این موقعیت دست پیدا کرده اند. اگر شما هم مثل ما کنجکاو هستید تا بدونید کدام برند ها در لیست برترین برند های سال 2019 قرارمیگیرند همراه ما باشید...

بیشتر بخوانید نشان کردن
how-to-create-a-unique-brand-in-2019

اگر اولین بار است که در حال توسعه ی برند و هویت تجاری برای مشتری خود هستید و یا اگر دارید این کار را برای کسب و کار خود انجام میدهید، مهم است بدانید که برند چیست و چگونه ساخته می شود. ما در تیم تحریریه فراموج در این مقاله به صورت کاملا جامع شما را در این راه راهنمایی می کنیم.

بیشتر بخوانید نشان کردن