Logo-design-in-seven-steps

لوگو یکی از اصلی ترین ملزومات هر برند می باشد. به زبان ساده تر هر برند برای معرفی و به یا سپاری خود نیازمند لوگو هست تا مخاطبان هدف، برند او را در یک نگاه بشناسند و از آن حمایت کنند. در این مرحله به هفت مرحله که در طراحی لوگو باید از آن عبور کنید اشاره کرده ایم.

بیشتر بخوانید نشان کردن

در این مقاله استانداردهای یک سایت را شرح داده ایم.ایا شما می دانید که قوانین یا قانون ها یا استاندارهای یک سایت چیست؟

بیشتر بخوانید نشان کردن
How-To-Be-A-Website-Designer

اگر در مورد مراحل ابتدایی قدم گذاشتن به دنیای طراحی سایت میدانید این مقاله می تواند کمک بسیاری برای شما باشید که با استفاده از آن قدم های بعدی ورود به دنیای طراحان سایت را بردارید. همراه ما باشید...

بیشتر بخوانید نشان کردن
برای آموزش طراحی سایت باید نکاتی را رعایت کنیم از جمله آموزش html و css و اسکچ و ....

طراحی سایت را از کجا شروع کنیم؟نکات اولیه برای آموزش طراحی سایت شامل: یادگیری html و css | راه اندازی یک وبلاگ شخصی | یادگیری Sketch و ...

بیشتر بخوانید نشان کردن

نشانه های بصری باعث می شوند که طراحی سایت بصری شما جذاب تر شود و درنتیجه مدت زمان ماندگاری کاربران در سایت افزایش می باشد.

بیشتر بخوانید نشان کردن
طراحی سایت ریسپانسیو(واکنش گرا، responsive) با طراحی سایت انطباق پذیر (adaptive) متفاوت است و تمامی طراحان باید دوره آموزش ریسپانسیو با css را گذرانده باشند.

طراحی سایت ریسپانسیو یعنی طراحی به گونه ای باشد که در هر دستگاهی اعم از موبایل، تبلت و ... سایت ما واکنش گرا باشد. طراحی سایت انطباق پذیر یعنی برای هر دستگاهی از جمله موبایل، تبلت و ... طراحی جداگانه ای صورت گیرد که نمایش در این وسیله ها به صورت بهینه باشد.

بیشتر بخوانید نشان کردن