این روزها اکثر کسب و کارهای بزرگ و کوچک به دلیل وجود ویروس کرونا کارهایشان را ریموت (دورکاری) کرده و از طریق برنامه هایی که وجود دارد به مدیریت کارها می پردازند. در ادامه قصد داریم برخی از پرکاربردترین ابزارها برای دورکاری یا فریلنسری را برای شما شرح دهیم:

 1. Trello

  ترلو نرم افزاری که از طریق آن خواهید توانست تیم خود را مدیریت نمایید. به گونه ای که وظایف هر شخص را در آن مشخص کرده و شخص به انجام کارهای خود خواهد پرداخت. یکی از مزیت های خوب این ابزار، داشتن تایم برای انجام هر تسک است. همچنین زمانی که شما فردی را برای انجام کاری به تسکی اضافه کنید، برای آن فرد نوتیفیکشن ارسال شده و مطلع خواهد شد.

  برای دسترسی به ترلو کافی است در سایت آن ثبت نام کنید. این ابزار هم از طریق وب در دسترس بوده و هم اپلیکیشن آن تهیه شده است.

 2. Anydesk

  برنامه Anydesk  این امکان را به شما خواهد داد تا با استفاده از آن به سیستم های یکدیگر دسترسی داشته باشید. برای استفاده از این برنامه کافی است آن را دانلود کرده و ایدی ریموت خود را به شخص مقابل که قصد ورود به سیستم شما دارد بدهید.

 3.  Skype

اسکایپ یکی از قدرتمندترین و در عین حال بهترین برنامه ها برای برقراری ارتباط صوتی و تصویری از طریق اینترنت است. شما برای استفاده کافی است یکی از برنامه های ویندوزی یا موبایلی را دانلود نمایید.

این برنامه که از پروتکل VOIP پشتیبانی می کند، باعث خواهد شد تا شما ارتباطی راحت را با مشتریان و یا هرکسی که می خواهید داشته باشید.

 

3 ابزار معرفی شده به صورت کلی 3 ابزار پر استفاده بین فریلنسرها و کسانی که دورکاری کار انجام می دهند است. شما برای استفاده از این برنامه ها نیازی به پرداخت هزینه ندارید، چرا که 3 برنامه معرفی شده برای استفاده از دورکاری کاملا رایگان هستند.

برای مطالعه سایر مقالات فراموج اینجا کلیک نمایید.

مقالات مرتبط

برچسب ها:

دوست دارید به اشتراک بذارید از طریق:

نظرات

 • ali ajodani
  17 اسفند 1398

  سلام این ابزار های محدود رایگان هستند یا کلا رایگان اند؟

  پاسخ
  فراموج
  19 اسفند 1398

  سلام روز بخیر

  بله این ابزارها تا کمی رایگان هستند و شما میتونین استفاده کنین از این ها . 

  پاسخ
نظر خود را وارد نمایید