بهینه سازی وب سایت

اگر شما مالک، مدیریت، کسب درآمد یا تبلیغ محتوای آنلاین از طریق جستجوی Google باشید، این مقاله برای شما مناسب است. شما ممکن است صاحب یک کسب و کار رو به رشد و پر رونق باشید، این مقاله اسرارهایی را ارائه خواهد کرد که سایت شما را در Google به طور خودکار رتبه بندی کند .

یکی دیگر از مراحل طراحی سایت بهینه سازی موتور جستجو (SEO) است

 اگر شما مالک، مدیریت، کسب درآمد یا تبلیغ محتوای آنلاین از طریق جستجوی Google باشید، این مقاله برای شما مناسب است. شما ممکن است صاحب یک کسب و کار رو به رشد و پر رونق باشید، این مقاله اسرارهایی را ارائه خواهد کرد که سایت شما را در Google به طور خودکار رتبه بندی کند ، امیدواریم موتورهای جستجو برای ردیابی، رتبه بندی و درک محتوای شما را آسان تر کند.بهینه سازی موتور جستجو (SEO) اغلب در مورد ایجاد تغییرات جزئی در قسمت های وب سایت شما است. هنگامی که به صورت جداگانه مشاهده می شود، این تغییرات ممکن است پیشرفته به نظر برسد ، اما هنگامی که همراه با بهینه سازی های دیگر، آنها می تواند تاثیر قابل توجهی در تجربه کاربر سایت و عملکرد خود را در نتایج جستجوی آلی داشته باشد. احتمالا شما در حال حاضر با بسیاری از موضوعات موجود در این راهنما آشنا هستید، زیرا آنها مواد ضروری برای هر صفحه وب هستند اما ممکن است از آنها زیاد استفاده نکنید.شما باید سایت خود را برای خدمت به نیازهای کاربران خود بهینه سازی کنید. یکی از این کاربران یک موتور جستجو است که به کاربران دیگر کمک می کند مطالب شما را کشف کنند. بهینه سازی موتور جستجو در مورد کمک به موتورهای جستجو در درک و ارائه محتوا است. سایت شما ممکن است کوچکتر یا بزرگتر از سایت نمونه ما باشد و محتوای بسیار متنوعی ارائه دهد، اما موضوعات بهینه سازی که ما در زیر بحث خواهیم کرد، باید به سایتهای هر اندازه و نوع ان اعمال شود. ما امیدواریم راهنمای ما به شما ایده هایی تازه در مورد چگونگی بهبود وب سایت شما ارائه دهیم و ما دوست داریم سؤالات، بازخوردها و داستان های موفقیت شما را در انجمن راهنما وب سایت گوگل بشنویم.امیدواریم که از مطالب لذت ببرید . در وقت خود صرفه جویی کنید، راهنمای را به طور خلاقانه چاپ کنید و دوباره آن را به اشتراک بگذارید: اجازه دهید کیفیت وب را بهبود ببخشیم.   

 
   

آیا شما در گوگل هستید؟

 اینکه آیا سایت شما در فهرست گوگل است - یک سایت: جستجو برای URL  اصلی سایت شما. اگر نتایج را ببینید، شما در فهرست هستید. به عنوان مثال، جستجو برای "site: wikipedia.org" این نتایج را باز می گرداند.اگر سایت شما در گوگل نیست - گرچه گوگل صفحات زیادی را خالی می کند، اجتناب ناپذیر است که برخی از سایت ها از دست رفته اند. هنگامی که جستجوگر ما یک سایت را از دست می دهند، اغلب به دلیل یکی از دلایل زیر است: این سایت به سایر سایتهای اینترنتی خوبی متصل نیستشما فقط یک سایت جدید را راه اندازی کرده اید و گوگل تا به حال زمان برای ردیابی آن را نداشته استطراحی سایت باعث می شود که Google به طور موثر محتوای آن را خالی کندهنگام تلاش برای جستجو سایت شما، Google خطایی دریافت کرد  Google شما را از جستجو سایت حذف میکند 

چگونه می توانم سایت خود را در Google دریافت کنم؟

 ورود به نتایج جستجوی گوگل رایگان و آسان است؛ شما حتی نیازی به ارسال سایت خود به گوگل ندارید. گوگل یک موتور جستجو کاملا خودکار است که از جستجوگرهای وب برای کشف  صفحات وب استفاده می کند، به دنبال سایت هایی برای افزودن به شاخص ما است. بیاموزید که Google چگونه می یابد، crawls و در خدمت صفحات وب است. Google Search Consoleابزارهایی برای کمک به شما در ارائه مطالب خود به Google فراهم می کند و نظارت بر اینکه چگونه جستجوی در Google انجام می دهید.

 در اینجا چند سؤال اساسی وجود دارد که هنگام شروع به کار خودتان درباره وب سایت خود بپرسید.

 آیا وب سایت من در Google نمایش داده می شود؟آیا من محتوای با کیفیت بالا را برای کاربران ارائه می کنم؟آیا کسب و کار من در گوگل نشان داده می شود؟آیا محتوای من سریع و آسان برای دسترسی به تمام دستگاه ها است؟آیا وب سایت من امن است؟  

     آیا شما به یک متخصص جستجوگر نیاز دارید؟

 

یک جستجوگر ("بهینه سازی موتور جستجو") متخصص کسی است که برای بهبود دید شما در موتورهای جستجو آموزش دیده است. با پیروی از این راهنمای، شما باید به اندازه کافی یاد بگیرید که به خوبی یک سایت بهینه شده باشد.

 

به گوگل کمک کنید محتوای شما را پیدا کنداولین گام به دست آوردن سایت شما در گوگل این است که مطمئن شوید Google می تواند آن را پیدا کند. بهترین راه برای انجام این کار این است که یک Sitemap را ارسال کنید. یک Sitemap یک فایل در سایت شما است که موتورهای جستجو را در مورد صفحات جدید یا تغییر یافته در سایت شما نشان می دهد. در مورد نحوه ساخت و ارائه یک sitemap بیشتر بدانید.گوگل همچنین صفحات را از طریق لینک های دیگر صفحات پیدا می کند. بعدا در این سند سایت خود را ارتقا دهید تا نحوه تشویق مردم برای پیدا کردن سایت خود را بیاموزید.

 

مقالات مرتبط

برچسب ها:

دوست دارید به اشتراک بذارید از طریق:

نظرات

نظر خود را وارد نمایید