9 ترفند افزایش فروش و باز...

بازاریابی شبکه های اجتماعی ، یکی از جدیدترین نوع از انواع بازاریابی های اینترنتی می باشد که در کسب و کار شما بسیار تاثیرگذار میباشد . در این مقاله 9 ترفند معرفی کرده ایم تا فروش و بازاریابی خود را در اینستاگرام , که یکی از شبکه های اجتماعی محبوب میباشد , افزایش دهید .

9 ترفند افزایش فروش و بازاریابی در اینستاگرام

1-آدرس سایت در پروفایل

شما میتوانید آدرس وبسایتتان را در پروفایل قرار دهید. اگر وب سایت ندارید بهتر است ان را خالی نگذارید .آدرس پروفایل شبکه های اجتماعی دیگرتان را قرار دهید .

2-پروفایل خودرا برای فروش تنظیم کنید

دومین قدم برای افزایش فروش در اینستاگرام پروفایلی به منظور فروش درست کنید. شما اطلاعات مربوط به مکان لینک مستقیم به فروشگاه وعکس پروفایلی که برند فروشگاه باشد است .

3-نوشتن بخش توضیحات

در بخش توضیحات موارد کلیشه ای ننویسید . از کسب کار خودتان تعریف نکنید بر روی یک سوال متمرکز شوید چرا دیگران باید شمارا فالو کنند یا نکته مثبت محصولات ؟

مهمترین مطلبی که باعث بیش تر شدن فالو و بازدید از صفحه شما می شود ارائه دلیل قانع کننده برای این کار است . در واقع بگویید فالو کردن شما چه مزیتی دارد .

4-تغییر عکس پروفایل   

عکس های پروفایلتان را عوض کنید این کار باعث می شود فعالیت شما به دید کاربرانتان بیش تر به نظر برسد . هرچه کاربر فعال تری باشید عکس های شما در نتایج جستجوی اینستاگرام جایگاه بهتری دارد .

5-نکته در گذاشتن عکس ها

از عکس هایی استفاده کنید جذاب و به طوری باشد که باعث کنجکاوی مخاطبین شود. اگر عکس های معمولی و حتی با کیفیت عالی منتشر کنید هیچ انگیزه ای برای توقف در عکس ها نمی کند . در اینستاگرام افراد با عکس های زیادی مواجه دهستند چیزی که باعث جذب و دنبال کردن ان ها می شود حس کنجکاوی است. برای ایجاد کنجکاوی از راه های زیادی می توانید استفاده کنید که بستگی به خلاقیت شما دارد.

6-بسته تخفیف فقط در اینستاگرام

در صفحه اینستگرام این بهترین راه برای هدایت مشتریان است. یک فروش ویژه برای مخاطبین خود بگذارید . بهترین کار ان است که بسته تخفیف به صورت کاملا انحصاری در اختیار دنبال کنندکان در اینستگرام قرار دهید و در هیچ برنامه اجتماعی دیگر صحبتی نکنیم .

7- مطالب انحصاری

یکی از کار های بسیار اشتباه انتشار پست ها که مطالب آن در تمام رسانه های اجتماعی دیگر است . افرادی شما را دنبال میکنند که مطالب شما را جای دیگر ندیده باشند

8-نکات اموزشی

شاید بلافاصله بگویید کار ما فروش است اموزش نیست . منظور ار اموزش ارائه نکات و ترفند هایی درباره محصول است . همچنین شما می توانید نکاتی بگویید که مشتریان شما یا خواندن ان بتوانند بهتر خرید کنند.

9-تصمیم گیری در معیار های فروش

شناسایی معیارهای فروش اولین قدم در استراتژی فروش است. تمام هدف شما افزایش فروشتان است اما شما نیاز به چندین معیار برای اینکه به شما ثابت کنند که در مسیر درستی قرار دارید، هستید.

 +  فروش :  نتیجه فروش کلی خود را نگه دارید.

+  ارجاع ها :  وب سایت های تحلیلی مثل گوگل آنالیز به شما کمک می کند که آمار کنونی مراجعه به اینستاگرام شما چقدر است.

+  تبدیل ها : اگر  همین نرم افزارهای تحلیل وب با فروشگاه شما هماهنگ باشد می تواند چگونگی خرید محصول توسط مشتریان را به شما نمایش دهد.

+ محصولات یا صفحات فرود:  اگر محصولات یا سرویس های شما مدل های بالاتر هستند، گاهی اوقات هدف اولیه فروش شما داشتن مشتریانی برای کلیک کردن بر روی صفحه است. برای محاسبه عملکرد رسانه  اجتماعی roi این پست را بررسی کنید.

 

 

دوست دارید به اشتراک بذارید از طریق:

نظرات

 • سهیلا مقتدری
  28 اردیبهشت 1398

  سلام برای گذاشتن ادرس سایت در بیو پیج باید بیزینسی باشه یا تفاوت نمیکنه ؟

  پاسخ
  فراموج
  30 اردیبهشت 1398

  سلام روز بخیر،
  برای ثبت لینک در بیو تفاوتی ندارد که پیج از چه نوعی باشد. 

  پاسخ
 • محمد حسن
  30 اردیبهشت 1398

  مناسب ترین زمان برای پست گذاشتن در اینستاگرام چه زمانی است؟

  پاسخ
  فراموج
  1 خرداد 1398

  سلام روز بخیر، 
  مناسب ترین زمان برای پست گذاشتن معمولا در ساعات های شلوغی اینستاگرام هستش که این ساعت ها در اکثر مواقع در هنگام شب هستند. 

  پاسخ
 • علی رضا
  1 خرداد 1398

  سلام برای اینکه پیجمون رو بیزینسی کنیم باید تغییرات خاصی ایجاد کنیم و یا با شبکه مجازی دیگه ای ست کنیم پیج رو ؟

  پاسخ
  فراموج
  4 خرداد 1398

  سلام روزبخیر
  برای اینکه پیجتون رو بیزینسی کنین کافیه که با صفحه فیسبوک خودتون تطابق بدین.

  پاسخ
 • محمد خانی پور
  26 خرداد 1398

  سلام برای تولید مطالب انحصاری باید مطالبمون تصویری باشه یا متنی؟

  پاسخ
  فراموج
  28 خرداد 1398

  سلام روز بخیر ،
  شما باید با آنالیز پیج ها رقیب به این نتیجه برسید که محتوا متنی باشه یا تصویری اما به صورت پیشفرض محتوای تصویری در اینستاگرام تاثیر موثر تری دارد. 

  پاسخ
 • محمد
  5 تیر 1398

  سلام اگر لینک سایتمون رو توی بیو قرار بدیم برای سئو سایت خوبه یا نه ؟

  پاسخ
  فراموج
  10 تیر 1398

  .سلام روز بخیر، به صورت کلی قرار دادن لینک در هر سایتی برای شما بک لینک به حساب آمده و بر روی سئو سایت شما تاثیر مثبتی خواهد داشت. اما به یاد داشته باشید که در سایت هایی که اسپم اسکور بالایی دارند از این روش استفاده نکنید. 

  پاسخ
 • علی مودب
  17 آذر 1398

  سلام الان نمیتونیم فالوور بخریم دیگه ؟

  پاسخ
  فراموج
  19 آذر 1398

  سلام روز بخیر
  فالوور میتونین بخرین هنوز هستن شرکت هایی که این کار رو انجام میدن ولی با سرعت کم تری به خاطر محدودیت هایی که اینستاگرام ایجاد کرده و الگوریتم های جدیدش. 

  پاسخ
نظر خود را وارد نمایید